Kalite Politikamiz

Degerlerimiz: Güvenilirlik, Duyarlilik, Müsteri Odakllik, Açiklik, Çözüm Odaklilik, Tutkulu Olmak, Esneklik. Güvenilirlik: Dürüst çalisma anlayisi ve is ahlakina uygun davranarak beklentilere zamaninda yanit vermek, güvene dayali iliskiler gelistirmek ve verdigimiz sözü yerine getirmek.
Duyarlilik (Insana Ve Çevreye): Kurumsal ve kisisel sosyal sorumluluk bilincimizle, çözümlerimiz ve kaynaklarimizi verimli kullanarak insana, bilgiye, emege ve çevreye duyarli ve saygili olmak.
Müsteri Odaklilik : Etkin, gerçekçi ve uygulanabilir çözümler sunarak, sadece is ortakligindan dogan yükümlülükleri yerine getirmenin ötesinde, yapici tutumlar sergileyerek, müsterilerimizin memnuniyetinde devamlıligi saglamak.
Açiklik (Seffaflik): Iletisimde ve tatbiklerimizda açik davranmak, seffaf, adil ve dürüst olmak.
Çözüm Odaklilik : Profesyonel anlayis ve ekip çalismasina inancimiz ile etkin ve hizli hizmetler sunmak, önerilen ve alinan kararlara sagduyu ile yaklasmak.
Tutkulu Olmak: Tüm çalisanlarimizin, kaynaklarimiza, çözümlerimize ve paydaslarimiza karsi sorumluluklarinin bilincinde hareket ederek yarattigi sinerji ile, hedefimize ulasmada inançli olmak, fark yaratmak, çalisan memnuniyetini müsteri memnuniyetine dönüstürmek.
Esneklik: Yönetimimizin önyargisiz yaklasima verdigi önem ile, mesleki ve kurumsal degerlerden ödün vermeden, çalisanlarimizin çözüme odakli öneriler gelistirmesi, uygulamasi ve insiyatif almasina firsat tanimak.

Dekoratif Boya
Devamı +

Dekoratif Boya

Dekoratif boya uygulama,italyan boya hizmeti

Epoksi Boya
Devamı +

Epoksi Boya

Epoksi boya uygulama ve epoksi ürünleri

İtalyan Boya
Devamı +

İtalyan Boya

İtalyan boya uygulamaları ve dekoratif boya

TOP