Kartonpiyer

Müşterilerimizin sık sık karıştırdığı inşaat tatbiklerından biridir. Strofiyer,kartonpiyer hangisi nedir?nerde kullanılır,özellikleri nelerdir.Bu yazıyı okudugunuzda bir çok bilginin sahibi olacaksınız. Kartonpiyer Bünyesine su kabul etmez.Yanmaz (B1 normundadir.)Sinirsiz model secenegi sunar. Evinizi yahut is yerinizi kirip dokmeden, “kirletmeden” temiz uygulanabilir.Kartonpiyer Yapiniza ek statik yük getirmez.Isi köprüsü olusturmaz, yogusma yapmaz. Kartonpiyer Su bazlı boya ile istenilen renkte boyanabilir. (Solvent ve benzoil içermeyen)Yapıları kabartmalarla bezemek için çoğunlukla duvar ve tavan ara kesitleriyle tavan göbeklerinde kullanılan, sertleştirilmiş mukavva yahut katıklı alçıdır. Diyede tarif edilir.

Kartonpiyer Fr. carton-pierre Mimarlıkta; çoğunlukla duvar ve tavan ara kesitleriyle tavan göbeklerinde süsleme amacıyla kullanılan sertleştirilmiş alçı.
Kartonpiyer Fr.carton-pierre Yapıları kabartmalarla bezemek için çoğunlukla duvar ve tavan ara kesitleriyle tavan göbeklerinde kullanılan, sertleştirilmiş mukavva yahut kıtıklı alçı için kartonpiyer tanımı yaparız.

Kategoride hiç makale yok. Eğer alt kategoriler bu sayfada görüntüleniyorsa, makale içeriyor olabilirler.

TOP