Kayseri İnşaat,dekorasyon,montalama,fayans,zemin kaplama,epoksi ,dekoratif boya,kartonpiyer ve sıva uygulamaları..

Kayseri Mantolama

Isı sistemleri denince inşaat sektöründe akla lk mantolama gelmektdir. Bu açıdan aşağıdaki yazıda mantolama hakkında her türlü bilgiye ulaşabileceksiniz. Makaleye başlamadan önce mantoloma nedir e bir cevap arayalım.Mantolama isminde olan  Cephe Isı izolasyon Sistemleri uzun yıllar öncesinden  enerji tasarrufu gayelı kullanılmaya başlanmıştır.

Kayseri Mantolama da dikkat edilecek hususlar

Eski binalarda mantolama tatbikatları öncesinde klimaların, antenlerin, tabelaların, çfakatşır demirlerinin tümünün sökülmesi ve mantolama sonrası cepheye herhangi bir elamanın monte edilmemesi çok daha sağlıklı bir karar olacaktır.
Eski binalarda mantolama öncesi doğramalarının değiştirilmesi şeklinde değişikliklerin yapılması sistemin zarar görmemesi adına önemli katkı sağlayacaktır.
Zemin katları araç otoparkına cepheli olan yapılarda cephe duvarının önüne çiçeklik, çit,veya vasıtalar için lastik bar demirler konmamalıdır.

Kayseri MANTOLAMA SİSTEMİNİN AVANTAJLARI

{gallery}montalama:::0:0{/gallery} Mantolama Isıtma ve soğutma giderlerinde % 60’a varan enerji tasarrufu sağlar.
Yeni yapılarda , mantolama ücretlerinin maliyeti daha düşük olur.
Mantolama sağlıklı ve soluk alan bina fiziğine uygun, bir dış cephe sunar.
Mantolama ile dıştan yalıtım yapılması yoğunlaşmanın bina dış yüzeyinde olmasını sağlar rutubetsiz ve konforlu bir mekan sunar.
Mantolama duvar iç sıcaklığının, oda sıcaklığına yakın bir değerde olması yardımıyla hava Sirkülasyonunu yok eder,yüzey bozulması, sıva ve boya dökülmesi şeklinde sorunları ortadan kaldırır.
Mantolama sistemlerinin başarılı bir tatbik sonrası ömrü bina yaşı ile aynıdır , herhangi bir şekilde korozyana uğramaz. Isı izolasyon levhaları sık sık yenilenme gerektirmez.
Bina ömrü süresince ısı izolasyonı kıymetini korur. Mantolama ısı yalıtım sistemi, eski ya da yeni, hertürlü yapılarda ilave bir önlem alınmadan rahatlıkla kullanılabilir. Mantolama bina ömrünü uzatır , binanıza yeni bir manzara kazandırır.
Mantolama yapıları dışarıdan çepemuhit sardığı için ısı kaçaklarını önler.

Kayseri Mantolama Köpüğü

AKFIX 960, ortamdaki nem ile çok hızlı kürleşen yapıştırma amaçlı aerosol, tek komponentli poliüretan köpüktür. Başta ısı izolasyon levhaları olmak üzere çeşitli inşaat malzemelerinin hızlı ve güçlü yapıştırılmasında kullanılır.
Kayseri Mantolama'nın Özellikleri
Polistiren ısı levhalarına (XPS ve EPS) çok güçlü yapışma sağlar.
Anında tutunma sağlar. Yaklaşık 2 saat içinde ısı levhalarının dübelleşmesine imkân verir.
Aerosol tenekede kullanıma hazırdır. Ekonomiktir.
Bir teneke en az 6m2 ısı levhasının yapıştırılmasına imkan verir.
Kuruma esnasında en az genleşme yapar. Kurumanın arkasından hacim kaybetmez, şişmez.
Yanma sınıfı E (EN 13501-1) ve B2 (DIN 4102 Part-1) dir.
Alternatif ısı levhası yapıştırma harcına kıyasla daha hafiftir, binaya yük getirmez.
Düşük sıcaklıklarda kullanılabilir. 0C’ye kadar düşük sıcaklıklarda işlevini yerine getirebilir.
Rutubet ve sıcaklığa bağlı olmakla beraber 55 Litreye kadar yüksek verim sağlar.

Kayseri Mantolama'nın tatbik Alanları
Mantoluma uygulaması esnasında ısı izolasyon levhalarının yapıştırılmasında ve aralarında oluşabilecek ufak boşluların doldurulmasında.
Özellikle ahşap yapı malzemelerinin beton, metal vb malzemelere yapıştırılmasında.
Minimum köpük efsunmesinin istek edilmiş olduğu uygulamalarda.
Kapı ve pencere çerçevelerinin montajı ve izolasyonunda.

Kullanım Şekli

Tatbik için uygun teneke sıcaklığı +21,ortam sıcaklığı ise +50C ile +300C arasındadır. Kutu uygulamadan önce kuvvetlice çalkalanmalıdır. Tatbik tabancası kutunun üzerindeki adaptöre çevrilerek monte edilmelidir. Tabancanın tetiği kullanılarak köpük çıkışı ayarlanmalıdır. Tatbik sırasında kutu devamlı başaşağı posizyonda bulunmalıdır.
Kayseri Mantolama'nın Önemli
+30° C’ nin üstünde ve -5° C’nin altında depolanması durumunda raf ömrü kısalabilir.
Depolama ve nakliyat esnasında kutu dik durumda tutulmalıdır.
İdeal sonuç için uygulamadan minimum 12 saat önce oda sıcaklığında bekletilmelidir.
Doğrudan olarak güneş ışığına maruz bırakılması durumunda, kurumuş köpüğün rengi sararacaktır. Açık hava uygulamalarında en iyi sonuç için köpüğün üzeri boyanmalı yada kaplanmalıdır.
Düşük sıcaklıklarda tatbik, köpüğün verimi ve kürleşme süresini azaltır.

Kayseri Mantolama'nın güvenilik
Difenilmetan-4,4 Di-izosiyanat ihtiva eder. Gözleri, teneffüs organlarını ve cildi tahriş eder. Solunduğunda zararlı olabilir. Yeterince havalandırılmış ortamlarda kullanılmalıdır. Çalışırken eldiven kullanınız. Ateşleyici maddelerden uzak tutulmalıdır. Tüp basınç altındadır; doğrudan güneş ışığına ve 50 °C’ nin üstünde sıcaklığa maruz bırakılmamalıdır. Çocuklardan mutlaka uzak tutulmalıdır. Kayseri Mantolama'nın Teknik Özellikleri Kabuk bağlama süresi(1cm genişlik)         : 6 ± 2 dakika (ASTM C1620)
Kesilebilirlik süresi(1cm genişlik)                : 15 – 30 dakika (ASTM C1620)
Yanma sınıfı                                                : E (EN 13501-1) B2 (DIN 4102-1)
Genleşme miktarı                                        : Max. % 5 – 10
Renk                                                           : Pembe
Verim (Hacim cinsinden)                              : 50-55 Litre
Verim (panel Yapıştırma cinsinden)             : Min. 6m2
ısı Mukavemeti(kürleştikten sonra)            : -40°C ile +100°C arası

Kayseri Mantolama'nın Faydaları Isı izolasyon levhalarının, yapı elemanının dış yüzeylerine ısı köprüleri oluşturmayacak şekilde kesintisiz olarak ve levhalar içinde boşsevinç kalmayacak şekilde kaplanması ile meydana gelen ısı yalıtım sistemidir.
Ülkemizde yeni uygulamaya başlanan bu sistem dış ülkelerde yaygın şekilde senelerdir uygulanmaktadır.Bu sistem yapı fiziği istikametünden en uygun sistem olup, ısı izolasyon (mantolama) levhaları tüm binayıdışardan bir manto benzer biçimde sarması nedeniyle kesintisiz ısı yalıtımı sağlar. Isı köprüleri mininum değerde tutulmaktadır, hatta yok rakamlabilir.Bütün yapı elemanları atmosfer etkilerinden korunur;binanın ömrünü uzatır. Taşıyıcı elemanları korozyondan korur.Isıtma sisteminin kısa süreli kapatılması halinde (geceleri), iç ortam sıcaklığının düşmesini önler.(mesken, büro vb devamlı yada kısa aralıklarla sürekli kullanılan binalarda önemlidir) yazın aşırı ısınmayı önler. Su buğuının kesit arasında yoğuşma riski en azdır.(Isı yalıtım malzemesinin buhar direncinin düşük olması tercih sebebidir) Yapı fiziği hasarlarının önemli bir bölümü, dışardan ısı izolasyonı uygulamaları ile engellenebileceği gibi; mevcut hasarların tamirında da en faal ve kalıcı tatbik olmaktadır. Dış taraftan yalıtım sistemi, yeni yapılara uygulandığı şeklinde mevcut binalara da kolayca uygulanır. Tatbik sırasında tüm işler bina haricinde gerçekleşir, içeriye işçi girmez, bina sakinleri rahatsız olmaz. Dış taraftan izolasyonın uygulanması için tüm cepheye iskele kurulması icap eder, özel yapıştırı cılara ve uzman uygulama ekibine ihtiyaç vardır. Maliyeti de biraz yüksektir.

Duvarların ısı yalıtımında tercih edilmesi ihtiyaç duyulan doğru çözümdür. Hesaplamalar, bütün konutların standart ve yönetmeliklere uygun olarak yalıtılması niteliğinde, ülkemizin yılda yaklaşık 3 milyar dolar tutum yapacağını göstermektedir. Bu tasarrufun tahsil, esenlik vb. Mecbur ihtiyaçlarımıza aktarılacağını göz önüne almış olduğumızda, izolasyonın sosyal refahımız için de önemli katkılarının olacağı bir gerçektir. Isı yalıtımı, binaların daha az yakıtla ısıtılmasını sağlayacağından, atmosfere yayılan karbondioksit (CO2), kükürtdioksit (SO2) ve öteki zararlı gazlar da azalmış olur.
{gallery}m3:::0:0{/gallery}
Böylece atmosferde oluşan sera tesiri, küresel ısınma ve İklim değişikliği ile mücadeleye de katkıda bulunur.Dünyanın ısınması kutuplardaki buzulların erimesine ve İklim değişikliklerine yol açmakta, buna bağlı olarak doğal hayat giderek yok olmaktadır.
Yönetmeliklere müsait yapılacak ısı yalıtımı, ısınma yada serinleme amacıyla yapmış olduğumız harcamalardan ortalama % 40 ila % 50 tutum ederek makalen serinlemeye, kışın da daha iyi ısınmaya imkan sağlar.

Kayseri Mantolama Dengeli oda sıcaklıkları yaratarak, konforlu ve sağlıklı mekanlar oluşturur.
Kayseri Mantolama Evlerde küflenme, siyah leke ve mantar oluşmasına neden olan yoğuşmayı (terlemeyi) önler.
Kayseri Mantolama Isı izolasyonı ile ayrıca yakıt tüketimi ve dolayısı ile atık gazlar azaltılarak çsafha korumasına katkıda bulunulur.

 {gallery}m4:::0:0{/gallery}

Kayseri Dekoratif Boya

Dekoratif Boya, çeşitli renk tonları ve uygulama teknikleriyle duvarlarınızda farklı fonlar yaratmanıza imkan sunar. Nasıl bir tarz yaratmak istediğinize bağlı olarak ister duvarlarınızın tamamını isterseniz bir kısmını dekoratif boyama teknikleriyle süsleyebilirsiniz.

{gallery}kat2:::0:0{/gallery}

Kayseri Dekoratif Boya Uygulamamız ıslak alanlarda kullanılabilir ama özellikle üzerine direkt su gelen yerlerde üzerine özel cilası sürülmesi gerekmektedir Kayseri Dekoratif Boya Uygulamamız Direkt olarak ince sıvanın üzerine uygulayabildiğiniz gibi ayrıca beton, taş, alçı, ahşap yüzeylere de uygulanabilir. Tüm yüzeyler tozsuz ve kuru olmalıdır. Gerekirse yüzeydeki çatlaklar tamir edilmeli ve mutlaka astar uygulanmalıdır. Kayseri Dekoratif Boya Uygulamamız kireç bazlı malzemeler su ile karıştırıldığında su mikro gözenekler bırakarak buharlaşır ve daha mat bir görünüm elde edilir. Son kat perdahlama sırasında mala yalnızca üzerinde gezdirilip sıkıştırma işlemi yapılır. Malayı ne kadar az perdah yaparsanız o kadar mat kalır. Kayseri Dekoratif Boya Uygulamamız Venedik'te halen 300 yıllık uygulanmış örneklerini görebilirsiniz. Çok uzun ömürlü bir malzemedir. İçindeki kireç sayesinde nemli ortamlarda çok dayanıklıdır.Kirli su, şarap, kahve, yağ lekelerinden etkilenir ve korumak gerekir.
Kayseri Dekoratif Boya Uygulamamız  soğuk ülkelerde bile dış için uygundur. Ancak, sıcaklıklar sıfırın altında ve çok soğuk ülkelerde, doğrudan yağmura maruz olmayan duvarlarda uygulamanızı öneririz.
Kayseri Dekoratif Boya Uygulamamız Eğer üzerinde daha önce cila varsa tinerli bir bez ile silinip daha sonra zımpara yapmanız gerekir. Ve tekrar astar sürülmelidir.Problemle karşılaşmamanız için uygulanmadan önce her zaman küçük bir alanda test ediniz.
Kayseri Dekoratif Boya Uygulamamız Orijinal ambalajında ya da kutudaki malzemenin üzerine koyup hava ile temasını keserseniz malzeme 7 veya daha fazla yıl için muhafaza edilebilir. Her zaman serin ortamlarda depolayın ve asla sıfırın altında bırakmayın Kayseri Dekoratif Boya Uygulamamız Duvara homojen su bazlı akrilik boya kullanılarak boyanmış ise astar gerekli değildir, ancak tüm diğer durumlarda gerekir. Eğer duvar temiz bir boya ile boyanmış olsa da tamir yapılmışsa (sıva, alçı vs ) bu tamiratları da boyalı duvarla aynı yüzeye getirmeniz gerekir. Aksi taktirde bu tamiratlar Marmorino'nun sonlanmasından sonra iz bırakacaktır. Kayseri Dekoratif Boya Uygulamamız Mükemmel ve görünmez tamirat maalesef imkansızdır.(Kalınlığı olan bütün sıva türü malzemeler için bu geçerlidir) Uyguladığınız renkten bir kısım malzemeyi mutlaka hava geçirmez bir kapta muhafaza ediniz. Tamiratlar için gerekli olabilir.Tamirat gereksinimi varsa köşeden köşeye tüm duvarı yeniden yapmanızı öneririz. Temelde bilinen bütün renkler yapılabilir. Fakat içerdiği kireç UV den etkilenebileceği için çok koyu renkleri tavsiye etmiyoruz.

{gallery}dek:::0:0{/gallery}

Kayseri Dekoratif Boya Ustası İletişim: 0533 763 77 07 / Hasan Usta Ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

Kayseri İtalyan Boya

 Kayseri İtalyan Boya Nedir? Kayseri İtalyan Boya ile Hayal gücünüz ne kadarına yetiyorsa o kadar çeşitleri olan bir boyadır. İtalyan boyaların çok farklı özellikleri vardır. Bazı çeşitleri kullanım alanına göre çok yüksek dirençlidirler. Hem dekoratif bir görüntü oluştururlar hem de tamamen doğal minerallerden üretildikleri için kolaylıkla yıkanabilir ve nefes alabilirler. Kayseri İtalyan Boya erciyes dekorasyon imzası ile Yani çok sağlıklı bir üründür. Şu anda İtalya'da bir çok tarihi binada bu kaplamalar kullanılmış ve kullanılmaya devam ediyor.

Kayseri İtalyan Boya Avantajları Nedir?

Son derece zarif ve dekoratif görünürler. Yüzeyi kir ve toz tutmaz. Silindiğinde hiçbir şekilde çıkmaz. Daha zengin ve gösterişli bir hava verir. Bulunduğu mekanı daha geniş ve ferah gösterir. Kayseri İtalyan Boya ile Sayısız tonda ve desende çeşitleri vardır. Her desenin ayrı kullanım alanları mevcuttur.

Kayseri İtalyan Boya; su bazlı, doğal malzemeler ile üretilmiş iç yüzey dekorasyon kaplamasıdır.
Kayseri İtalyan Boya  Kokusuzdur.
İtalyan boya Antibakteriyeldir, küf ve mantar oluşturmaz. İtalyan boya Sert ve parlak yüzeylidir.
Kayseri İtalyan Boyanın Mermer dokusunu andıran bir yapısı vardır.
Evi Geniş gösterir,kir ve toz biriktirmez,diğer uygulamara oranla çok daha rahatlık hissi verir.
Kesinlikle hayran bıraktırır,güven verir,zengin gösterir,farklılık katar.

{gallery}kat3:::0:0{/gallery}

Hayal gücünüzün ötesinde bir boya...
Estetik ve zarif duruşu ile birçok çeşidi bulunan italyan boya hizmetimizi size sunuyoruz. Hem dekoratif bir görüntü oluşturun hem de tamamen doğal minerallerden üretildikleri için kolaylıkla yıkanabilen ve nefes alabilen tamamen sağlıklı bir boya elde edin.

Erciyes Dekorasyon Kayseri İtalyan Boya Ustası İletişim: 0533 763 77 07 / Hasan Usta Ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

 

Kayseri Epoksi Boya

Kayseri Epoksi Boya Reçine esaslı, poliamid ile kürlenerek parlak ve sert bir film veren çift komponentli bir son kat boya anlamına gelen epoksi, son dönemde artan bir yoğunlukta tercih edilen bir zemin döşeme sistemidir. Epoksi, inşaat alanında da yaygın kullanılan bir malzemedir. Onarım sırasında uygun çatlakların doldurulmasında, sonradan betonun içine eklenecek çelik donatıların yerleştirilmesinde kullanılır. Betonarme içine saplanan donatılar için çekme mukavemetleri oldukça yüksektir. Ayrıca, boya veya astar olarak da kullanılır. Epoksi aynı zamanda bir yüzey kaplama ürünüdür Epoksi, termosetler grubundan yapıştırıcı bir kimyasal reçinedir. Suya, aside ve alkaliye direnci çok iyidir, zamanla direnç özelliğini yitirmez. Çatlağa doldurulmuş epoksi yapıştırıcısı, çatlağın yarattığı süreksizlik ortamını sürekli duruma dönüştürür, çatlağın her iki yüzünü çatlak boyunca sürekli olarak birbirine bağlar ve gerilme birikimlerini önler. Kayseri Epoksi Boya Cam veya korbon elyafı ile epoksi kombinasyonu mükemmel mekanik dayanıklılığa sahiptir. Bu yüzden uzay ve havacılık teknolojilerinde ve denizcilik alanında çok kullanılır. Genellikle iki komponentli olan epoksiler, diğer termoset plastikler gibi belli süre sonra sıvı hâlden katı hâle geçer ve takip eden bir iki hafta içinde kür alarak final sertliğe ulaşır. Kayseri Epoksi Boya Kullanım alanları; içme suyu tankları, sanayi tesisleri, çelik konstrüksiyonlar, tank içi ve dışı ile fabrikalar olan epoksi. Düzgün şaplı bir zeminde istenilen renkte oluşturulur. Epoksi, sertleştiriciyle karıştırıldıktan sonra, 1 saat içerisinde 20 derece ısısı olan bir ortamda uygulanır ve 10 saat olan kuruma süresinin ardından kullanıma hazırdır. Son yıllarda farklı tarz arayışlarında olan mimarlar tarafından evlerde de sıklıkla tercih edilen epoksi, değişen dekorasyon anlayışı ile bire bir örtüşmektedir. Kayseri Epoksi Boya Çok geniş bir kullanım alanı olan ve sanayi zeminleri ile depoların yanı sıra süper market, atölye, satış reyonu, okul ve hastane gibi kapalı mekanlardan sonra artık evlerimizde de varlığını hissettiren epoksi, mükemmel bir zemin kaplama sistemidir.
   

{gallery}Epoksim:::0:0{/gallery}
   
Kayseri Epoksi Boya Epoksi kaplamalar endüstriyel ortamlarda aşağıda belirtilen avantajlara sahiptir.
Mekanik ve kimyasal dayanıklılığı son derece yüksektir.
Kayseri Epoksi Boya Ağır trafiğe ve darbelere dayanıklıdır.
Uygulama süresi oldukça kısa olup, tamiri kolaydır.
Hijyeniktir, tozumayan anti bakteriyel ortamlar sağlar. Temizlenmesi son derece kolaydır.
Su v.s. gibi sıvılara karşı geçirimsizdir.
Kayseri Epoksi Boya  Eksizdir, istenilen renklerde eksiz olarak uygulanabilir. Bu özellikleri kaplamaya hijyenik bir özellik kazandırır. Yüzeyin parlak ve pürüzsüz olması anti bakteriyel ortamlar için idealdir.
Kayseri Epoksi Boya Anti statiktir. Elektriksel yalıtkanlığa sahiptir. Epoksi sistemlerin bir diğer özelliği elektriksel yalıtkanlıklarıdır. Bu özellikleri ile yüksek elektriksel gerilimlere dayanımı mükemmeldir. Elektriksel iletkenliğin istendiği kondaktif zemin uygulamalarında ise farklı bir yapıda olan Epoksi kaplamalar kullanılır.
Alkali ortamlara, seyreltik asitlere, hayvansal ve mineral yağlara, şarap, tuzlu su, atık sular, petrol, benzin, jet yakıtı, alkol v.b daha birçok kimyasallara mükemmel dayanım gösterir.
Kimyasal dayanımları ile ilgili olarak bilinen diğer sistemlerden (Poliüretan v.s) çok dayanıklıdır.
Kayseri Epoksi Boya Epoksi kaplamalar hızlı kürlenebilen tipte de üretilebildiğinden üretimin hali hazırda sürdüğü tesislerde bekleme sürelerini kısaltmakta, dolayısıyla uygulama esnasında oluşabilecek üretim kayıplarını da en aza indirmektedir.
Kayseri Epoksi Boya Epoksi sistemler aşınma direnci yüksek zemin kaplamalarındandır. Tozumayı kesinlikle engelleyen anti statik özelliğe sahiptir. Bu özelliğinden dolayı tozumanın üretimi engellediği ortamlarda kesinlikle kullanılmalıdırlar.
   

Kayseri Epoksi Boya Ustası İletişim: 0533 763 77 07 / Hasan Usta Ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.
       
{gallery}sef:::0:0{/gallery}

Kayseri Epoksi

Kayseri Epoksi Kimyasal bir reçine olan epoksi özellikle son yıllarda zemin kaplamalarında sıklıkla kullanılan bir madde haline gelmiştir. Reçine ile ona katalizör etkisi yapan bir poyepoksit maddenin reaksiyonu sonucu sertleşmesi ile meydana gelir. Özellikle kimyasal maddelere karşı oldukça dayanıklı olan epoksi bu özelliği ile tercih sebebi olmaya başlamıştır. Yine hijyenik bir zemin olmasını sağlar. Antibakteriyel özelliği vardır. Bu nedenle epoksi kaplama zeminler başlangıçta sağlık, ilaç gibi sektörler olmak üzere birçok alanda kullanılmaktadır. Bu alanlardan bazılarını saymamız gerekirse; hastaneler, eczaneler, ilaç depoları, ilaç fabrikaları, gıda ürünleri fabrikaları ve depoları, spor salonları, soğuk hava depoları, oteller, dersaneler, mağazalar ve ofisler sayılabilir.

Kayseri Epoksi Avantajlar

Peki epoksi zeminin avantajları nelerdir? Bunlardan da kısaca bahsedelim. Epoksi zeminlerin en büyük avantajları hijyenik olmalarıdır. Yine temizlenmesinin kolay olması ve kimyasal temizleyicilere karşı dayanıklı olmaları avantajları arasındadır. Bu özellikle zemini çok sık temizlenmesi gereken yerler için oldukça önemli bir özelliktir. Epoksi kaplama zemin su yalıtımı özelliğine çok büyük oranda sahiptir. Birçok zemin kaplamasının aksine su yalıtımında %100 sonuç vermektedir. Bu nedenle sık yıkamanız gereken ve su ile sürekli temasta olan zeminlerinizde de epoksi kaplama zemin kullanmanızı önermekteyiz. Epoksi zeminler darbelere ve çatlamalara karşı da oldukça dirençlidirler. Düşük kaplama kalınlıkları ile zemini yükseltmez. Yine uygulanabilirliği kolaydır ve çok uzun yıllar boyunca bu özelliklerini korur. Kayseri Epoksi Boya zeminler ;Tüm bunların dışında estetik olarak da oldukça avantajlıdır. Epoksi zemin yaptırmayı düşündüğünüz mekâna göre istediğiniz renk ve tasarımı seçebilirsiniz. Böylece mekâna uygun dekoratif bir zemin yaptırmış olursunuz. Hem maddi anlamda hem de zamandan tasarruf sağlamak zemin temizliği ile çok fazla uğraşmamak ve sık sık zemin kaplamasını değiştirmek istemiyorsanız mutlaka epoksi zemin kaplama kullanmalısınız.
{gallery}epoksi6:::0:0{/gallery}
Birçok zeminde kullanılabilen zemin kaplama malzemesi olan epoksi zemin kaplamaya uygun hale getirilmesinden sonra hemen uygulanabilir. Yaklaşık olarak 150-230 C° arasındaki ısılara karşı dayanıklıdır. Herhangi bir zarara uğramadan ve özelliklerini kaybetmeden 25 yıla kadar kullanılabilir. Sizlerde zeminlerinizin daha hijyenik, sağlam ve estetik olmasını istiyorsanız seçebileceğiniz en iyi zemin malzemesi epoksi dir. Epoksi zeminler sayesinde çok uzun yıllar boyunca zemininizi her türlü dış etkilere karşı korursunuz, kolaylıkla temizlersiniz ve mekânınıza uygun tasarımlar ile görsel olarak etkili bir zemin ortaya çıkarabilirsiniz. Sizlerde zemininizi yenilemeyi düşünüyorsanız hemen epoksi zeminler hakkında bilgi almak için Anovis Epoksi Zemin Kaplamaları firmasıyla irtibata geçip , sipariş vererek en iyi seçimi yapmış olursunuz. Kayseri Epoksi Poliüretan Zemin: Poliüretan zemin kaplama her türlü beton ve çelik yüzeylerde uygulanan, kolay temizlenebilen, sararmaz, aşınma direnci yüksek, etkili ve koruyucu bir kaplamadır. Kimyasal ve mekanik dayanımın kritik olmadığı alanlarda ekonomik çözüm sağlar. Spor salonlarında ve endüstriyel zeminlerde kullanılan, derzsiz ve birleşimsiz uygulanabilen kaplama çeşididir. İsteğe göre Mat, Parlak ve renkli yüzeyler oluşturulabilir. Tozlu ortamlar için tozun birikmeyeceği ve kolay temizlenebileceği bir kaplamadır. Kayseri Epoksi Zemin uygulamalarınız için bir not: Dışta ve içte uygulanan bu kaplama türü güneş ışınlarına karşı ve çatlama veya kuruyarak aşınma gibi deformasyonlara dayanıklıdır.

Erciyes Dekorasyon Kayseri Epoksi Zemin Resimler

{gallery}Epoksim:::0:0{/gallery}

Kayseri Epoksi Ustası İletişim: 0533 763 77 07 / Hasan Usta Ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

 

TOP