Kayseri Dekoratif Boya

Dekoratif Boya, çeşitli renk tonları ve uygulama teknikleriyle duvarlarınızda farklı fonlar yaratmanıza imkan sunar. Nasıl bir tarz yaratmak istediğinize bağlı olarak ister duvarlarınızın tamamını isterseniz bir kısmını dekoratif boyama teknikleriyle süsleyebilirsiniz.

{gallery}kat2:::0:0{/gallery}

Kayseri Dekoratif Boya Uygulamamız ıslak alanlarda kullanılabilir ama özellikle üzerine direkt su gelen yerlerde üzerine özel cilası sürülmesi gerekmektedir Kayseri Dekoratif Boya Uygulamamız Direkt olarak ince sıvanın üzerine uygulayabildiğiniz gibi ayrıca beton, taş, alçı, ahşap yüzeylere de uygulanabilir. Tüm yüzeyler tozsuz ve kuru olmalıdır. Gerekirse yüzeydeki çatlaklar tamir edilmeli ve mutlaka astar uygulanmalıdır. Kayseri Dekoratif Boya Uygulamamız kireç bazlı malzemeler su ile karıştırıldığında su mikro gözenekler bırakarak buharlaşır ve daha mat bir görünüm elde edilir. Son kat perdahlama sırasında mala yalnızca üzerinde gezdirilip sıkıştırma işlemi yapılır. Malayı ne kadar az perdah yaparsanız o kadar mat kalır. Kayseri Dekoratif Boya Uygulamamız Venedik'te halen 300 yıllık uygulanmış örneklerini görebilirsiniz. Çok uzun ömürlü bir malzemedir. İçindeki kireç sayesinde nemli ortamlarda çok dayanıklıdır.Kirli su, şarap, kahve, yağ lekelerinden etkilenir ve korumak gerekir.
Kayseri Dekoratif Boya Uygulamamız  soğuk ülkelerde bile dış için uygundur. Ancak, sıcaklıklar sıfırın altında ve çok soğuk ülkelerde, doğrudan yağmura maruz olmayan duvarlarda uygulamanızı öneririz.
Kayseri Dekoratif Boya Uygulamamız Eğer üzerinde daha önce cila varsa tinerli bir bez ile silinip daha sonra zımpara yapmanız gerekir. Ve tekrar astar sürülmelidir.Problemle karşılaşmamanız için uygulanmadan önce her zaman küçük bir alanda test ediniz.
Kayseri Dekoratif Boya Uygulamamız Orijinal ambalajında ya da kutudaki malzemenin üzerine koyup hava ile temasını keserseniz malzeme 7 veya daha fazla yıl için muhafaza edilebilir. Her zaman serin ortamlarda depolayın ve asla sıfırın altında bırakmayın Kayseri Dekoratif Boya Uygulamamız Duvara homojen su bazlı akrilik boya kullanılarak boyanmış ise astar gerekli değildir, ancak tüm diğer durumlarda gerekir. Eğer duvar temiz bir boya ile boyanmış olsa da tamir yapılmışsa (sıva, alçı vs ) bu tamiratları da boyalı duvarla aynı yüzeye getirmeniz gerekir. Aksi taktirde bu tamiratlar Marmorino'nun sonlanmasından sonra iz bırakacaktır. Kayseri Dekoratif Boya Uygulamamız Mükemmel ve görünmez tamirat maalesef imkansızdır.(Kalınlığı olan bütün sıva türü malzemeler için bu geçerlidir) Uyguladığınız renkten bir kısım malzemeyi mutlaka hava geçirmez bir kapta muhafaza ediniz. Tamiratlar için gerekli olabilir.Tamirat gereksinimi varsa köşeden köşeye tüm duvarı yeniden yapmanızı öneririz. Temelde bilinen bütün renkler yapılabilir. Fakat içerdiği kireç UV den etkilenebileceği için çok koyu renkleri tavsiye etmiyoruz.

{gallery}dek:::0:0{/gallery}

Kayseri Dekoratif Boya Ustası İletişim: 0533 763 77 07 / Hasan Usta Ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

TOP