Erciyes Dekorasyon senelerdir sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren uzman kadroya sahip olan firmamız özveriyi her zaman prensip edinmiştir.

Türkiye genelinde epoksi kaplama ve dekoratif boya , italyan boya,altın varak boya uygulaması ve epoksi boya imalatı yapmaktadır.Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk zamandan itibaren nitelikye verdiği önem ve zoru başarma azmi sebebi kısa sürede sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Erciyes Dekorasyon'nın değişmez prensipleri daima nitelik, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.Sektöründe başarı ve devamlıliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve nitelik prensibiyle çalışan Erciyes Dekorasyon, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve istikbalde hizmet vermeye devam edecektir.Erciyes Dekorasyon devamlı olarak çağın gereklerine uyan ve kendini geleceğe hazırlayan bir yapıya sahiptir.Bu sayede günü ve geleceği yakalamayı amaçlamaktadır. Gelecekle ilgili olarak henüz ülkemizde kullanılmayan yöntem ve sistemleri ülkemizde ya da camiada ilk uygulayan firma olmayı amaçlamış bir çok özgün sistemi sektöre kazandırmıştır.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Profesyonel bir iş anlayışı ile hiçbir zaman kendimizi ve müşterilerimizi daha önceden belirlenmiş kalıp ve şablonlarla sınırlamaz, her zaman bir başka çözümün olabileceğini düşünerek müşterilerimize sonuca dayalı en ekonomik ve akılcı çözümler sunarız.

 

Nasıl olacak?

  • Bizi önce arıyor ve ne istediğini söylüyorsunuz.

Keşif gereklimi?

  • Her zaman gerkeli değil.

Ödeme nasıl olacak?

  • İşe başlarken mutlaka mevcut bütçenin üçte birini talep ediyoruz.

Garantiniz var mı?

  • Tabiki var. Yaptığımız her işler garantilidir.

Neden nitelikli olduğunuzu söylüyorsunuz?

  • İşin ehli olamktan kaynaklanmaktadır.

 Siz ne zamanlar arayabilirsiniz?

  • Kesinlikle 7/24 çekinmeden aryabilrisiniz.

 

TOP