Erciyes Dekorasyon Kayseri Tadilat uzman ekibleri ve tecrübeli ekibi ile her türlü bina ve ev tadilatı yapmaktadır.Tadilatın içeriğine girmeden önce gelin tadilat ile alakalı sizileri biraz bilgilendirelim:Tadilat ev veya işyerlerinde öncelerden kullanılmış yada kullanılma ömrünü yitirmiş yapı malzemelerinin yenileme, bakım tamir işlerinin tümüne verilen isimdir. Tadilat, dekarasyona göre biraz daha maliyeti düşük işlerdir.Genel dekorasyondan önce maliyeti çok daha düşük olan tadilat için fiyat almalsıcaklıknız.

Kayseri de Tadilat bütçesi iyi mi oluşturulur?

Tadilat bütçesi oluştururken önce tadilat işleri yapan firmayla irtibata geçilerek yapılacak keşifden sonra yaklaşık maliyeti çıkarılır. Ortalama maliyete %20 veya %25 şeklinde rakamlar ekleyerek tadilat giderini ortaya çıkarırsınız. Böylece tadilat süresince ekstra yada sizin hesap etmediğiniz giderleride çıkarmış olmuş olursunuz.

Kayseri Tadilat işlerinde eski yapı malzemelerini yenilettiğiniz için örnek mutfak dolabını değiştirirken yapmış oldurmışken mutfak tezgahı olmuşken mermer yada granit olsun kabul edebilirsiniz ve bu size ek maliyet çıkaracağı için bütçenizi iyi ayarlamanız gerekir.
Tadialt işleriniz için bizden fiyat alınız. Şayet bizimle çalışmayı uygun görmezseniz kesinlikle aşağıdaki notlar doğrultusunda seöim yapınız.
İnsanlarımız çoğu vakit yüksek paralar ödeyerek kandırılmış olabilirler. Bu nedenle işini vereceğiniz firmada muahakkak yaptırdığınız işin bir teknk elemanı olması gerekir. Aksi takdirde işin ortasında veya daha sonra meydana gelecek sorunlu işlerde yardımcı alamayabilirsiniz. Hatta kızıp işi iptal edebilirsiniz. Bu nedenle işin ehli işini iyi meydana getiren firmalarla çalışmanız en kısaca.

Kayseri Tadilat işlerinden aşağıdakileri yapıyoruz

 • Boya Badana Tadilat
 • Yazıhane Duvar bölme Çalışmaları Tadilatı
 • Granit - Mermer Uygulamaları ve Tadilatı
 • Yangın tesisatı ve buhar tesisatı
 • Fayans Seramik Tadilat
 • Su tesisatı sonrası Tadilat
 • Elektrik tesisatı ve aydınlatma Tadilatı
 • Kartonpiyer Tadilatı
 • PVC Pencere Tadilatı
 • İzolasyon ve Çatı İşleri Tadilatı
 • Mutfak Dolabı ve Dekorasyonu Tadilatı
 • Banyo Dolabı ve Dekorasyonu Tadilatı
 • Mobilya ve Dekorasyonu Tadilatı
 • Mobilya ve Amerikan Kapı Tadilatı
 • Laminant Parke Tadilatı
 • Karot Beton Delme ve Kesme Tadilatı
 • Doğalgaz döşemı ve Proje Tadilatı
 • Mantolama Tadilatı
 • Çelik Kapı Tadilatı
 • Ev yazıhane İşyeri fabrika benzer biçimde Yerlerin Tadilatları

 

Kayseri Tadilat Yapmadan Önce

Dolu bir evde tadilat yaptırmak, boş eve oranla her zaman daha zordur. Sadece birkaç küçük püf noktasıyla, yaşam kolaylaştırılabilir. İlk önce, nelere ihtiyaç duyuluyorsa bunların listesi yapılmalıdır. Tadilatın mutfak ve banyodan başlaması, daha sonrası için huzur sağlayacaktır. Ev dekorasyonunda birbiriyle ahenkli mobilyalara yer vermeye özen gösterilmelidir. Efsunk mobilyaların, kaplayacağı mekâna bakılırsa seçilmesinde yarar bulunur.Yerleştirmeler bittikten sonra, zevke ve odaya müsait aksesuarlar kullanarak, mekâna yepyeni bir atmosfer katılabilir. Evinizi tadilat ederken dikkat etmeniz gereken en önemli şey; dekorasyonu odanın işlevselliğine bakılırsa yapmaktır…
Evinizdeki her odayı tam anlamıyla kullanabilmeniz için, bir kaç minik önerimiz var. Ismimları takip edin ve altın kuralları öğrenin.

Kayseri Tadilat da Oturma odası

Öncelikli olarak, yetişkinlerin dinlenmesi ve hoşça vakit geçirmesi için tasarlanmış bu oda çok sayıda oturma seçeneğine sahip. Oturma odasında seçeneklerin çokça olması, mütevazi ve pastel renklerin kullanılması, rahat bir ortamın yaratılıp ışığın maksimuma çıkarılmasında efsunk rol oynar. Masa lambaları, şamdanlar da akşamları loş bir hava yakalamanız konusunda etkili olur. Böylesi bir atmosferde çiçekli bir motifin kullanılması mekanda bütünselliğin yakalanmasını sağlar. Sandalyeler ve kanepeler için kullanacağınız örtüler de, çiçekli motifleri kullanmanız için ergonomik çözümlerdir. Kullandığınız araç-gereç ve renkler, mobilya boyutları, doğru aydınlatma tarzı, tekstil ve aksesuar detayları. Tamamı bir odanın akılcı ve doğru planlamasında etken olan ana unsurlardır.

Kayseri Tadilat da Depolama

Kitaplar, televizyon ve ses sistemi nereye yerleştirilecek? Bu sorunun cevabını doğal olarak ki dayı kullanacak şahıs verecek.

 

Kayseri Tadilat Yer döşemesi

Sert ya da desenli yer döşemeleri oturma odaları için uygun olabilir.

Kayseri Tadilat Perde

Akşam saatlerinde loş ve sıcak ortamlar yaratmak için perdeler mükemmel çözümdür. Ancak gündüz oturma odanız yeterince ışık almıyorsa odanızın karanlık bulunmasına yol açabilir. Bu nedenle şık tüllerle güneşlik kullanmak uygun bir alternatif olabilir.

Kayseri Tadilat Mobilya

Bir kanepe bir ömre bedeldir! İşte şundan dolayı taze bir konsepte uydurmak için acer bir kanepe satın almak zorunda kalmadan, örtü kullanarak pratik bir çözüme bavşurabilirsiniz.

Kayseri Tadilat da Aydınlatma

Dimmerli başucu lambaları aydınlatma konusunda harikalar yaratır. Odanın farklı köşelerinde kullanacağınız abajur ve okuma lambaları akşamları konforlu bir atmosfer yaratmanızda faydalı olabilir. Aksesuar: taze çiçek, yastık, battaniye ve şallar odanıza renk katmanın mükemmel yollarıdır. Yatak odasıdöşek odaları her şeyden önce rahat, sakin ve rahatlatan ortamlar olmalıdır. Pastel renklerde kombine edilmiş ahşap bir yatak, onu tamamlayan bir şifoniyer ve modası geçmeyecek çizgide bir gardırop sıcak bir ortam yaratmak için kullanılabilir. Küçük bir berjer ve paravan da odanıza şıklık eklemek için iyi bir seçenek olabilir. Depolama: Gömme dolaplar yerden kazanmak için pratik bir çözümdür. Böylece yatak odanızda şifoniyer veya komodinlerinizi rahat rahat koyabileceğiniz alanlar yaratmış olmuş olursunuz. Yer döşemesi: aleni renk halılar döşek odaları için ülkü olsa da, mekandaki hakim renge yakın bir tonda, tek renk bir halı da seçebilirsiniz. Perde: İçerisini göstermeyecek tül veya güneşlikler döşek odaları için iyi bir çözüm olabilir. Mobilya: Bir yatak odasının ana bileşenleri yanında koltuk, sandık benzer biçimde mobilyaları tercih etmek mekana farklı bir hava katar. Paravanlar döşek odalarında ayrı bölümler kurmak için kullanılabilir. Aydınlatma: Tavandan aydınlatma normal olarak olmazsa olmazdır, ancak geceleri rahatlık dolu bir atmosfer yaratmak için başucunuza okuma lambası yerleştirmeyi de unutmayın. Aksesuar: Koltuk üzerine atacağınız bir şal yahut yastıklar sakin renklerin hakim olduğu mekana renk katar.

Kayseride Tadilat dekorasyon Resimleri

{gallery}dek:::0:0{/gallery}

Kayseri TADİLAT ustası iletişim 0533 763 77 07

Kategoride hiç makale yok. Eğer alt kategoriler bu sayfada görüntüleniyorsa, makale içeriyor olabilirler.

TOP