Tavan kaplama sistemlerinin içinde  en net kesin bir hal ile alçıpan lider durumdadır. Stropiyer son yılların yükselen değeri konumundadır. Bizen her iki ürünün uygulaması konusunda yardım talep edebilirsiniz.

Hızlı ve pratik oluşunun yanında temiz olması stropiyeri tercih nedeni yapmaktadır. İşte konu hakkında geniş bir alçıpan tavan kaplama,stropiyer tavan kaplama uygulaması hakkında teknik bilgileri de bulabilirisiniz.

Evlerin tavanları dikkat çekmesi güç bölgelerdir. Zira düz beyaz bir tavan, kendisine bir kez bakan gözü ikinci kez bakması için cezp edemez. Buna ilaveten bozulmaya başlayan, sahip olduğu düzlüğü dahi kaybeden tavanların yeniden elden geçmesi gerekir.

Sadece evler mi? Tabiki hayır; iş yerleri, ofisler, mağazalar, marketler, restaurantlar… Aklınıza gelebilecek her yer tavan kaplama tatbiklerı için uygundur. Tavan kaplama ve özellikleri bu konuda büyük önem teşkil eder, Bu uyhulama ile mekanınıza çarpıcı bir görünüm ve karakter kazandırabilirsiniz.

{gallery}tavan{/gallery}

Tavan Kaplama Kaç Çeşit Ve Farkları Nelerdir?
Tavan Sistemleri Öncelikle tavan kaplama nedir buna değinelim. Tavan kaplama bilindiği üzere eps köpük malzemeden üretilmiş, buharla şişirilen, yıllardır çok çeşitli alanlarda kullanılmış ve petrolden üretilen malzemelerdir. Dış cephelerde de kullanılan bu malzeme, aynı hammadde ile iç cephelerde de kullanılmaya başlandı. Tabi dış cephelerde
Strafor Tavan Kaplama Nasıl Yapılır?
Strafor Tavan Kaplama Nasıl Yapılır?
Strafor Uygulama Tavan Kaplama Nasıl Yapılır? Kendi başınıza yapacağınız kolay bir uygulama olan tavan kaplamanın, püf noktaları: Tavan kaplama malzemesinin arka bölümüne bölgesel olarak yapıştırıcı damlatınız. Tavan kaplamaya en uzun ve düz olan köşeden başlayınız Tavan kaplama malzemesini 3 sıra yarleştirin ve hafif kuvvet vererek yapıştırın.
Strafor Tavan Kaplama Isı Yalıtımı Yaparmı?
Strafor Tavan Kaplama Isı Yalıtımı Yaparmı?
Isı Yalıtımı Tavan kaplama çatı ve tavan ısı yalıtımı yaparmı? Tavan kaplama ısı yalıtımı yapar. 11mm olan üç boyutlu tavan kaplamalar, en iyi ısı yalıtımını sağlamaktadır. Bu tavan kaplamaların enjeksiyon baskı olarak da adlandırılır. Bir de bunun yanında nem rutubet yalıtımı için press baskı [...]Strafor Tavan Kaplama Nem Yalıtımı Ve Rutubet Yalıtımı Sağlarmı?
Strafor Tavan Kaplama Nem Yalıtımı Ve Rutubet Yalıtımı Sağlarmı?
Nem Ve Rutubet Yalıtımı Gelişen teknoloji ile hayatımızda önemli bir yer edinen strafor ürünleri, hemen hemen her alanda kullanılmaktadır. Tavan kaplamaları, avize göbekleri, kartonpiyerler, meyve sebze kutuları, binaların dış süslemelerinden tutun daha bir çok alanda karşılaşabilirsiniz. Kalıp olarak farklı boyut, ebat ve dansitelerde basılması..

Kategoride hiç makale yok. Eğer alt kategoriler bu sayfada görüntüleniyorsa, makale içeriyor olabilirler.

TOP