Zemin Kaplama

Zemin Kaplama evlerde nasıl yapılır,özellikleri uygulama şekilleri gibi bir çok merak ettiğiniz sorunun cevabı bu katagoride bulabilrisiniz...Zemin kaplamanın bir çok çeşidi mevcuttur.Bunlardan biri epoksi, reçine esaslı bir zemin kaplama sistemi. Çoğunlukla sanayi alanlarında kullanılan bu kaplama, son yıllarda mağaza ve ev dekorasyonunda da karşımıza çıkıyor.

Mekana ferahlık ve hijyen gibi pek çok özellik sağlıyor, bir fotoğrafı yahut beğendiğiniz bir tabloyu bile zemine uygulayabiliyorsunuz.Epoksi  endüstriyel alanlarda sonra artık evlerde tercih ediliyor.

Epoksi; reçine esaslı, parlak ve sert görünümlü bir son zemin döşeme sistemi. Türkiye’ye 1980’lerin sonunda gelen epoksi kaplama sistemi başta petrokimya endüstrisi olmak üzere sanayinin birçok alanında kullanıldı.

"Her şey her yere uyar" düşüncesinin çoğalmasıyla, epoksi zemin kaplama kullanım alanları da yıllar içinde genişledi. Artık fabrikalar, hastaneler, evler, ofisler, mağazalar, okullar ve oteller var. Özellikle endüstriyel alanlar için üretilen kaplama sistemi, yenilik arayan mimarlar tarafından son dönemlerde ev dekorasyonunda çok sık tercih ediliyor

Kategoride hiç makale yok. Eğer alt kategoriler bu sayfada görüntüleniyorsa, makale içeriyor olabilirler.

TOP